Nalaganje
Ali ste vedeli?

Najdaljši zabeležen prelet iz Kopitnika je 73 km, Dušan je odletel skoraj do Vrhnike v le treh urah.

Člani DJP Metulj

Ime in priimekE-mailLeti odStatusPadalo
Alt ViliRekreativni pilot
Bernardič Mirkobernardic.mirko@amis.net2015Rekreativni pilotNOVA Ion 5
Ceglar Tilentilen.ceglar@gmail.com2005TekmovalecOzone Enzo 3
Durkovič Dušanmistydule@gmail.com1998Vodja tekmovalcevDavinci XCHORD
Flis PeterRekreativni pilotSol Synergy 3
Flis StaneRekreativni pilot
Godicelj Urošuros.godicelj@gmail.com2011Rekreativni pilotKimfly River
Jager Klemenklemenjager@gmail.com2016Rekreativni pilotNOVA Prion
Jančič Mitjamitjajancic@gmail.com2008Administrator, tajnikNOVA Sector
Juvan Jernejjernej.juvan34@gmail.com2013TekmovalecNOVA Sector
Klenovšek Stojanstojank80@gmail.com1995Rekreativni pilotSwing Cirrus 4
Kostanjšek Uroškostan.projekt@gmail.comRekreativni pilotNOVA Prion 4
Košič Ervinervinkosic@gmail.com2000ReševalecOzone Mantra 4
Kristanc Gregorgregor.kristanc@gmail.com2005Rekreativni pilot
Kunšek Danilodkunsek@gmail.com2013Rekreativni pilotNOVA Ion 4
Mikelj Ambrožmikelj007@gmail.com2012Tekmovalec, Tandemaš777 King
Močnik Jožejozemocnik@siol.netRekreativni pilotKimfly River
Napret Joštjost.napret@gmail.com2007TekmovalecOzone Enzo 3
Papež Robinrobin.papez@gmail.com2006Rekreativni pilotAirdesign Pure
Perko Milanmilefcb@gmail.com2007Rekreativni pilot777 King
Plemenitaš Brigitabrigita.plemenitas@gmail.com2006ProfesionalkaNOVA Ion 5
Plemenitaš Stanestane.plemenitas@gmail.com2010Rekreativni pilotNOVA Ion 4
Plemenitaš NandaGround support
Pšeničnik Mihamihaduh13@gmail.com2015Rekreativni pilotNOVA Prion 3
Rezec Darkodarkore@siol.net2015Pomočnik gospodarjaNOVA Prion 2
Romih VidoRekreativni pilot
Rozman Braneskaymodel@gmail.com1995Lovec na stotkeMacPara Elan
Rozman Tadejspiralek@gmail.com1999Rekreativni pilotNiviuk Artik 3
Senica Jožejozef.senica@gmail.com1987Inštruktor, blagajnikNOVA Factor
Senica Mihamihhec@gmail.com2003PredsednikNOVA Triton 2
Sotlar Sandisandri.sotlar@gmail.com1997GospodarNOVA Mentor 4
Šantej Urbanusantej@gmail.com2007Rekreativni pilotNOVA Factor
Tomaž Škoficarsbishop@gmail.com2009Rekreativni pilotNOVA Ion 4
Tovornik Alojztalojz@siol.net1998TekmovalecOzone Zeno